Informacja Wydziału Sędziowskiego Śląskiego Związku Bokserskiego

W dniu 29 września br.podczas meczu Śląsk-Reszta Polski w Łodygowicach, odbyło się uroczyste wręczenie nominacji i książeczek sędziowskich,sędziom uczestniczącym w ostatnim kursie na stopień sędziego kandydata, oraz na wyższy stopień, sędziego okręgowego.

Sędziami kandydatami zostali: Aleksandra Lipowska,Dawid Koryciorz, Konstanty Ochman,Marcin Pawlus,Wojciech Pawłowicz, Aliszer Pieczonkin, Michał Szebestik,Rafał Szramowski,Karol Woźnica.

Natomiast podwyższyli swoje kwalifikacje na stopień sędziego okręgowego:

Tomasz Cyganek,Józef Maczuga.

Również w tym samym dniu w Kutnie odbyły się egzaminy podwyższające kwalifikacje na stopień sędziego klasy związkowej, oraz Supervisora klasy okręgowej.

Tytuły sędziego klasy związkowej zdobyli:

Artur Falkiewicz,Witold Giżycki,Sławomir Łaniecki, oraz Łukasz Sieprawski.

Supervisorami klasy okręgowej zostali:

Krzysztof Byrdy,Bogusław Dzięgielowski.

Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszego rozwoju w naszej ukochanej dyscyplinie sportu.