Komunikat Wydziału Sportowego Nr 1/2017 ( wyniki mistrzostw śląska)

Katowice 11.03.2017r.

Komunikat Wydziału Sportowego

Śląskiego Związku Bokserskiego

Nr. 1/2017

W dniach 09-11.03. 2016r. w Knurowie   odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska w boksie. Startowali zawodnicy kategorii:  kadet, junior i senior. Ogółem udział wzięło 121 zawodników z 24 klubów.

Kadet   –           31 zawodników

Junior  –           43 zawodników

Senior  –           47 zawodników

Wyniki końcowe:

Kadeci:

Waga 46 kg.   1. SKORUPA Artur                            –           RMKS Rybnik

  1. BUJAKOWSKI Wiktor –           KS Górnik Sosnowiec

3.RAFCZYŃSKI Piotr                         –           Concordia Knurów

Waga 52 kg.   1. TROJOK Daniel                             –           TS Czarni Góral Żywiec

  1. TANDECKI Patryk –           JKB Jawor Team Jaworzno

Waga 54 kg.   1. ZAMOJSKI  Oliwier                                   –           Concordia Knurów

  1. PASZENDA Rafał –           RMKS Rybnik
  2. ŻUK Arkadiusz –           MOSM Tychy

Waga 57 kg.   1. TUREK Dawid                               –           KS Start Częstochowa

  1. SIEDLECKI Dawid –           RMKS Rybnik

Waga 60 kg.   1.GBYL Ryan                                    –           KS Górnik Sosnowiec

  1. GIBAS Kewin –           TS Czarni Góral Żywiec
  2. BRZOZOK Antoni –           BKS Jastrzębie

MOTYL Jakub                              –           KS Start Częstochowa

5-6            HACHUŁA Szymon                      –           MOSM Tychy

ŻYTKIEWICZ Roman                   –           Shohun Mysłowice

Waga 63 kg.   1. GÓRCZEWSKI Wiktor                   –           Concordia Knurów

  1. SIŁUSZEK Mateusz –           KS Górnik Sosnowiec

Waga 66 kg.   1. ŁANIECKI Damian                                    –           Niestow. Bielsko Biala

  1. COLKOS Filip –           06 Kleofas Katowice
  2. TURNIAK Patryk –           KSW Boxing Odra Wodzisław Śl

KAWCZYK Marek                                   –           UKS MOSM Bytom

  1. ŻOGAŁA Kamil –           ROAN Fight Klub Mysłowice

 

Waga 70 kg.   1. MARTYKA Kacper                                   –           Akademia Boksu Roberta Gortata

  1. MACIĄG Mateusz                          –           KS Górnik Śosnowiec
  2. CHMIELEWSKI Mikołaj –           KS Start Częstochowa

 

Waga 75 kg.   1. RYDZOWSKI Kacper                    –           CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza

  1. BONK Bartosz –           06 Kleofas Katowice

Waga 80+ kg. 1. RAK Bartosz                                              –           KSW Boxing Odro Wodzisław Śl

  1. PIECZYRAK Kacper –           Niestow. Bielsko Biała
  2. KUREK Jakub –           KS Górnik Sosnowiec

 

Juniorzy:

Waga 52 kg.   1. REUS Patryk                                  –           JKB Jawor Team Jaworzno

  1. CYBULSKI Jakub –           KS Garda Gierałtowice

Waga 56 kg.   1. Janicki Marcel                                –           UKS Śląsk Ruda Śl.

  1. WYPCHAŁ Kacper –           Dąbrowski Klub Bokserski

3.CEPA Kacper                                  –           GUKS Carbo Gliwice

ROMANOWSKI Adam                   –           KS Garda Gierałtowice

5-6          PLICHTA Bartosz                           –           Concordia Knurów

ZIELONKA Szymon                                   –           UKS Śląsk Ruda Śl.

Waga 60 kg.   1. DURKACZ Damian                                   –           Spartan Knutów

  1. GAWRON Konrad –           UKS Ślask Ruda Śl.

3.PRZYBYŁA Bartłomiej                   –           JKB Jawor Team Jaworzno

PIECZARA Jakub                          –           JKB Jawor Team Jaworzno

5-8           GÓRECKI Łukasz                          –           06 Kleofas Katowice

GRUSZKA Mariusz                                   –           Dąbrowski Klub Bokserski

OTOLA Marek                               –           UKS MOSM Bytom

PIETRZYK Kamil                          –           BKS Jastrzębie

Waga 64 kg.   1. SKORUPA Daniel                          –           RMKS Rybnik

  1. WUZIK Mateusz –           KS Garda Gierałtowice
  2. NOWOK Dawid –           KS Garda Gierałtowice

Waga 69 kg.   1. SKOCZYŃSKI Remigiusz              –           KS Garda Gierałtowice

  1. FILIPEK Mateusz –           KSW Boxing Odra Wodzisłwa Śl.
  2. HIMNER Eryk –           Dąbrowski Klub Bokserski

ŁAPA Szymon                               –           JKB Jawor Team Jaworzno

5-8           FRELICH Wojciech                                   –           RMKS Rybnik

MASTERNAK Paweł                     –           RMKS Rybnik

KLIŚ Radosław                              –           BKB Beskidy Bielsko Biała

DOROBISZ Konrad                                   –           KS Górnik Sosnowiec

Waga 75 kg.   1. OTWOROWSKI Tomasz                –           KS Garda Gierałtowice

  1. OPYRCHAŁ Adam –           Beskid Dragon Bielsko Biała
  2. LULEWICZ Michał –           GUKS Carbo Gliwice

KWAŚNIK Bartosz                        –           KS Start Częstochowa

  1. RATALEWSKI Bartłomiej –           KS Garda Gierałtowice

Waga 81 kg.   1. TRYBALSKI Marcin                      –           KS Garda Gierałtowice

  1. MAŁYSZ Maciej –           KS Start Częstochowa
  2. KOSSOWSKI Mateusz – KS Garda Gierałtowice

PACH Damian                                –           BKB Beskidy Bielsko Biała

Waga 91 kg.   1. SZESZKO Patryk                            –           KS Garda Gierałtowice

  1. NAZARUK Łukasz –           BKB Beskidy Bielsko Biała
  2. KRÓL Mateusz –           KS Garda Gierałtowice

NOCOŃ Aron                                –           KS Garda Gierałtowice

Waga 91+ kg.           1. SZOT Michał                                  –           LKS Myszków

  1. SZESZKO Mateusz –           KS Górnik Sosnowiec
  2. WIŚNIEWSKI Mateusz –           KS Garda Gierałtowice

 

Seniorzy:

Waga 56 kg.   1. MIZIOŁEK Dawid                          –           JKB Jawor Team Jaworzno

  1. RYCZKO Adam –           Concordia Knurów
  2. KUBIAK Dawid –           KS Garda Gierałtowice

Waga 60 kg.   1. WYCISZKIEWICZ Kordian                       –           06 Kleofas Katowice

  1. POSIŁEK Dawid –           MOSM Tychy
  2. JURKIEWICZ Michał             –           Akademia Boksu Roberta Gortata

Waga 64 kg.   1. JASIEWICZ Aleksander                 –           Niestow. Jaworzno

  1. KWIENDACZ Adam –           SCOUT Częstochowa
  2. OLSZEWSKI Przemyslaw –           GUKS Carbo Gliwice

Waga 69 kg.   1. GIBADŁO Maksymilian                 –           GUKS Carbo Gliwice

  1. SABATOWICZ Paweł –           KS Górnik Sosnowiec
  2. WĄSIAK Piotr –           GUKS Carbo Gliwice

KACZMAREK Hubert                   –           06 Kleofas Katowice

5-8           KUCEK Tomasz                             –           KS Górnik Sosnowiec

PIETRASIK Ludwik                                   –           SCOUT Częstochowa

ŁANIECKI Beniamin                     –           KSW Boxing Odra Wodzislaw Śl.

GERMANEK Sebastian                  –           JKB Jawor Team Jaworzno

Waga 75 kg.   1.

  1. OPYRCHAŁ Piotr –           Beskid Dragon Bielsko Biała

BUGAJSKI Kamil                          –           JKB Jawor Team Jaworzno

5-8           GIEWALD Marcin                         –           LKS Myszków

ZAŁUBSKI Krzysztof                    –           JKB Jawor team Jaworzno

KUŹDZIEŃ Kamil                         –           KS Start Częstochowa

TOMCZYK Martin                         –           06 Kleofas Katowice

9-11         KUCHARCZYK Krzysztof                        –           GUKS Carbo Gliwice

GŁOWACKI Bartosz                      –           Akademia Boksu Roberta Gortata

TABAK Dominik                           –           Niestow. Zabrze

Waga 81 kg.   1. WODZIŃSKI Mateusz                    –           KS Górnik Sosnowiec

  1. GOJNY Krzysztof –           JKB Jawor Team Jaworzno
  2. ŚLUSARCZYK Sebastian –           TS Czarni Góral Żywiec

TOBOŁA Amadeusz                      –           Shogun Mysłowice

5-7           OLCZYK Artur                              –           KS Garda Gierałtowice

SZKATUŁA Sebastian                   –           Concordia Knurów

LISEK Maciej                                 –           UKS Śląsk Ruda Śl.

Waga 91 kg.   1. SKRZYPEK Marcin                                   –           KS Górnik Sosnowiec

  1. LISEK Witold –           UKS Ślask Ruda Śl.
  2. CZARKOWSKI Wojciech –           KS Garda Gierałtowice

KOWALCZYK Mateusz                 –           06 Kleofas Katowice

5-6           LEHMANN Robert                         –           Niestow. Zabrze

KOWALCZYK Marcin                   –           UKS Śląsk Ruda Sl.

Waga 91+ kg. 1. KOT Tadeusz                                 –           UKS MOSM Bytom

  1. WODECKI Miłosz –           LKS Myszków
  2. GÓRECKI Marek –           Beskid Dragon Bielsko Biała

PIETRAS Michał                            –           KS Garda Gierałtowice

5-6           RUP Jacek                                      –           KS Start Częstochowa

GAWEŁEK Daniel                         –           Shogun Mysłowice

Najlepszy kadet:                     GÓRCZEWSKI Wiktor                       –           Concordia Knurów

Najlepszy junior:                     DAMIAN Durkacz                  –           Spartan Knurów

Najlepszy senior:                    GIBADŁO Maksymilian         –           GUKS Carbo Gliwice

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.