W niedzielę 27 września 2020 we Włocławku zakończyły się 27 Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie, w których również uczestniczyli 17-18 letni pięściarze ze śląskich klubów.Do półfinałów, które odbyły się w sobotę, zakwalifikowali się: waga 49 kg Zając Patryk / Garda Gierałtowice, 64 kg Oliwier Zamojski/ BKS Concordia Knurów, 91 kg Michał Pankiewicz/ GUKS Carbo Gliwice, 52 kg Konrad Trojok/ TS Czarni Góral Żywiec, 81 kg Adrian Mozer/ GUKS Carbo Gliwice.
Półfinałowe walki wygrali i przeszli do strefy finałowej: Konrad Trojok, Oliwier Zamojski, i Michał Pankiewicz.

Z finałowej trójki zawodników, Oliwier Zamojski wygrał z Łukaszem Perkowskim z BKS Skorpiona Szczecin,
Konrad Trojok/ TS Czarni Góral Żywiec przegrał z Oliwierem Rogiewiczem z KB Champion Włocławek,
Michał Pankiewicz/GUKS Carbo Gliwice przegrał z Jakubem Straszewskim KB Champion Włocławek,który został uznany za najlepszego zawodnika mistrzostw.
Podsumowując wyniki udziału w MPJ zawodników ze śląskich klubów : 1 złoty medal, 2 srebrne, i 2 brązowe. Ze Śląska brązowy medal zdobył również Artur Skorupa 56kg , ale startował jako zawodnik niestowarzyszony. Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów BRAWO !!!