Komunikat Śląskiego Związku Bokserskiego

Dotyczący wydawania licencji.

Zgodnie z Regulaminem Polskiego Związku Bokserskiego od dnia 1 stycznia 2018 roku obowiązuje elektroniczny system wydawania licencji. Dotyczy on zawodników, trenerów, sędziów, kluby i okręgi.

W celu uzyskania licencji zawodniczej należy zalogować się na stronie www.pzb.com.pl – zakładka licencje i akredytacje. Następnie wpisać dane zawodniczki lub zawodnika,  wybrać ikonę ”złóż wniosek”(dla występujących o licencję pierwszy raz) Po weryfikacji nastąpi aktywacja licencji. Zawodnicy, trenerzy, sędziowie, delegaci, którzy już istnieją w systemie, dokonują tylko opłat, które wynoszą:

100 zł – seniorka/senior (elite)

50 zł – juniorka/junior (jouth)

bez opłat – kadeci

100 zł – sędziowie

100 zł – trenerzy

300 zł – kluby

500 zł – okręgi.

Licencje młodzików wydają Okręgowe Związki Bokserskie.

 

Aby wziąć udział w jakichkolwiek zawodach, wszyscy tj. zawodnicy, trenerzy, sędziowie, kluby muszą posiadać licencje, które w systemie figurują jako aktywne. W innym przypadku nie będą dopuszczone do zawodów. Organizatorzy imprez  muszą również przed zawodami złożyć akredytację, którą wykonuje się w systemie elektronicznym.

Regulamin wydawania licencji dostępny jest na stronie internetowej Śląskiego Związku Bokserskiego w zakładce ( komunikaty / wydział sportowy)

 

Za Zarząd:

Piotr Byrdy