Kadet
1 walka  46kg
Kamil Nickula (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice) PKT 0-3
2 walka 46kg
Patryk Zając (KS Spartan Knurów) vs Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec) PKT 0-3
3 walka  48kg walka finałowa
Kamil Kopyto (TS Czarni-Góral Żywiec) vs Szymon Jaśkowiec (UKS Śląsk Ruda Śląska) PKT 2-1
4 walka  52kg walka finałowa
Artur Skorupa (RMKS Rybnik) vs Arman Hastratyan (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 3-0
5 walka 60kg
Dawid Haltof (MOSM Tychy) vs Tomasz Pasierbek (BKB Beskidy Bielsko-Biała) RSC1
6 walka 60kg
Dawid Szmajda (MOSM Tychy) vs Mateusz Kubaj (GUKS Carbo Gliwice) AB1
7 walka  66kg walka finałowa
Damian Łaniecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Kewin Gibas (TS Czarni-Góral Żywiec) PKT 1-2
8 walka  70kg
Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Kacper Uchyła (KB Puncher Cieszyn) PKT 3-0
9 walka  70kg
Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie) vs Karol Wasztyl (KB Ring Bielsko-Biała) RSC2

Junior
10 walka  52kg walka finałowa
Patryk Reus (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Dawid Kaczmarczyk (KS Garda Gierałtowice) WO Reus
11 walka  60kg walka finałowa
Dawid Turek (KS Start Częstochowa) vs Konrad Gawron (UKS Śląsk Ruda Śląska) PKT 0-3
12 walka  64kg
Roman Żytkiewicz (KSiSW Shogun Mysłowice) vs Kamil Pietrzyk (BKS Jastrzębie Zdrój) AB2
13 walka  64kg
Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec) vs Łukasz Górecki (06 Kleofas AZS AWF Katowice) PKT 3-0
14 walka 69kg
Radosław Kliś (BKB Beskidy Bielsko-Biała) vs Paweł Mikołaj (KSiSW Shogun Mysłowice) PKT 3-0
15 walka  69kg
Kamil Barwiński (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Patryk Rydz (KS Start Częstochowa) PKT 1-2
16 walka 75kg
Paweł Masternak (RMKS Rybnik) vs Mateusz Maciąg (KS Górnik Sosnowiec) PKT 3-0
17 walka  75kg
Eryk Himner (DKB Dąbrowa Górnicza) vs Jędrzej Młynarski (06 Kleofas AZS AWF Katowice) PKT 3-0
18 walka 81kg
Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Grzegorz Pawlica (UKS Śląsk Ruda Śląska) AB2
19 walka 81kg
Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice) vs Maciej Małysz (KS Start Częstochowa) PKT 2-1

Senior
20 walka  64kg
Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice) vs Adam Kwiendacz (KS Start Częstochowa) PKT 3-0
21 walka 64kg
Daniel Skorupa (RMKS Rybnik) vs Mateusz Syposz (SKB Klincz Brenna) PKT 3-0
22 walka  69kg
Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Artur Kocur (KB Ring Bielsko-Biała) PKT 3-0
23 walka  69kg
Konrad Białas (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Paweł Sabatowicz (KS Górnik Sosnowiec) PKT 3-0
24 walka 75kg
Damian Stanisławski (UKS MOSM Bytom) vs Bartłomiej Stryczek (KB Ring Bielsko-Biała) PKT 3-0
25 walka 75kg
Hubert Kaczmarek (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0-3
26 walka 75kg
Karol Kostka (RMKS Rybnik) vs Łukasz Sarniak (KS Górnik Sosnowiec) PKT 1-2
27 walka  75kg
Mateusz Filipek (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Wiktor Czopek (KSiSW Shogun Mysłowice) PKT 1-2
28 walka 81kg
Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs Bartłomiej Sacha (KS Spartan Knurów) PKT 3-0
29 walka  81kg
Mateusz Wodziński (KS Górnik Sosnowiec) vs Radosław Gębala (ROAN Fight Club Mysłowice) PKT 3-0
30 walka 81kg
Krzysztof Gojny (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Artur Guznar (KB Puncher Cieszyn) PKT 0-3
31 walka  81kg
Tomasz Otworowski (KS Garda Gierałtowice) vs Mateusz Kasza (06 Kleofas AZS AWF Katowice) PKT 1-2
32 walka +91kg
Marek Górecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Daniel Gawełek (KSiSW Shogun Mysłowice) PKT 3-0
33 walka  +91kg
Oskar Safarian (UKS MOSM Bytom) vs Piotr Łącz (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) KO1

W FINALE SPOTKAJĄ SIĘ:

Kadet
1 walka 46kg
Nikodem Zając (GUKS Carbo Gliwice) vs Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec)
2 walka 54kg
Przemysław Cygan (GUKS Carbo Gliwice) vs Szczepan Ficoń (KB Ring Bielsko-Biała)
3 walka 57kg
Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) vs Adrian Klima (MOSM Tychy)
4 walka 60kg
Dawid Haltof (MOSM Tychy) vs Dawid Szmajda (MOSM Tychy)
5 walka 63kg
Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie Zdrój) vs Jakub Motyl (KS Start Częstochowa)
6 walka 70kg
Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie)
7 walka 75kg
Bartosz Rak (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Paweł Balwierz (San Paulo Masłońskie)
8 walka 56kg
Szymon Skorupa (RMKS Rybnik) vs Kamil Kołodziejski (KS Garda Gierałtowice)

Junior
9 walka  64kg
Kamil Pietrzyk (BKS Jastrzębie Zdrój) vs Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec)
10 walka 69kg
Radosław Kliś (BKB Beskidy Bielsko-Biała) vs Patryk Rydz (KS Start Częstochowa)
11 walka 75kg
Paweł Masternak (RMKS Rybnik) vs Eryk Himner (DKB Dąbrowa Górnicza)
12 walka 81kg
Adam Opyrchał (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Remigiusz Skoczyński (KS Garda Gierałtowice)
13 walka 91kg
Patryk Woźniak (KS Garda Gierałtowice) vs Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec)
14 walka  +91kg
Gabriel Bieżuński (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Mateusz Wiśniewski (KS Garda Gierałtowice)

Młodzieżowiec
15 walka  60kg
Marcel Janicki (UKS Śląsk Ruda Śląska) vs Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno)
16 walka  64kg
Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice) vs Daniel Skorupa (RMKS Rybnik)
17 walka  69kg
Szymon Łapa (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Konrad Białas (Akademia Boksu Roberta Gortata)
18 walka  75kg
Damian Stanisławski (UKS MOSM Bytom) vs Bartosz Głowacki (Akademia Boksu Roberta Gortata)
19 walka 75kg
Łukasz Sarniak (KS Górnik Sosnowiec) vs Wiktor Czopek (KSiSW Shogun Mysłowice)
20 walka  81kg
Marcin Trybalski (KS Garda Gierałtowice) vs Mateusz Wodziński (KS Górnik Sosnowiec)
21 walka 81kg
Artur Guznar (KB Puncher Cieszyn) vs Mateusz Kasza (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
22 walka  91kg
Łukasz Nazaruk (BKB Beskidy Bielsko-Biała) vs Szymon Wąs (GUKS Carbo Gliwice)
23 walka  +91kg
Marek Górecki (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała) vs Piotr Łącz (SKB Beskid Dragon Bielsko-Biała)