Share

W „VII Turnieju im. Tadeusza Wijasa”, który odbył się w Sobotę 21.05.2022 w Jastrzębiu Zdroju rozegrano 21 walk w tym: 2 walki adeptów, 7 walk kadetów, 2 walki młodzików i 10 walk juniorów. Perfekcyjnie, jak zwykle, zorganizowany turniej mógł podobać się uczestnikom, a walki młodych zawodników i zawodniczek na pewno pomogą w dalszej karierze. Poziom walk jak na te kategorie wiekowe 13,14,15-16, 17-18 lat stał na niezłym poziomie, z czego mogli być zadowoleni organizatorzy. W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się gospodarze.
I miejsce BKS Jastrzębie
II miejsce Garda Gierałtowice
III miejsce MOSM Tychy

Zaprzyjaźnione kluby, które uczestniczyły w turnieju: Box Havirov, Adrenalina Wrocław, Akademia Boksu Roberta Gortata, Niezrzeszony Dobczyce, MOSM Tychy, KS Górnik Sosnowiec, Boxing Club Ostrawa, 06 AZS -AWF Katowice, Garda Gierałtowice, WKS Śląsk Wrocław, Sparta Knurów, Boxing Rybnik, Piosek Team Mysłowice, Carbo Gliwice.
Oto zestawienie i wyniki walk:
1. 32kg/ adept Fatakhov Ramazan-Adrenalina Wrocław/Polak Denis – Box Havirov (remis)
2. 38kg/adept Cisowski Adam – AB Roberta Gortata/Kusnierz Hubert – Niezrzeszony Dobczyce ( remis)
3. 54 kg / kadet Kapusniak Kaya – Adrenalina Wrocław/Simka Maria -MOSM Tychy (0-3)
4. 80kg/kadet Olszewski Jakub- BKS Jastrzębie / Rapacz Hubert – Niezrzeszony Dobczyce (3-0)
5. 48kg/młodzik Polny Marta- BKS Jastrzębie / Szlufarska Daria – Adrenalina Wrocław ( 3-0)
6. 50kg/kadet Dudziński Kamil- KS Górnik Sosnowiec / Stano Kristian – Boxing Club Ostrawa (3-0)
7. 66kg kadet Matula Tomasz – Garda Gierałtowice / Nitka Mikulas – Boxing Club Ostrawa ( 3-0)
8. 57 kg młodzik Urban Marcel – 06 AZS-AWF Katowice / Kania Brajan – MOSM Tychy (3-0)
9. 67 kg junior Andra Oliwier – Garda Gierałtowice / Żak Szymon – Adrenalina Wrocław (3-0)
10. 75 kg kadet Horvath Ondrej – Box Havirov/ Kuczerenko Iwan – Adrenalina Wrocław ( walka nieodbyta)
11. 86 kg junior Stachiewicz Miłosz – WKS Śląsk Wrocław/ Rucka Filip – Boxing Club Ostrawa (3-0)
12. 60 kg kadet Majewski Miłosz – AB Roberta Gortata / Hibner Oskar – Sparta Knurów ( 3-0)
13. 60 kg junior Targiel Jakub – MOSM Tychy / Vykovykal Stepan – Boxing Club Ostrawa ( 3-0)
14. 66 kg junior Koterska Emilia – WKS Śląsk Wrocław/ Wróbel Paulina – MOSM Tychy (1-2)
15. 57 kg junior Burek Mateusz -Adrenalina Wrocław/ Kozel JiriBoxing Club Ostrawa (0-3)
16. 60 kg junior Then Nikodem – Garda Gierałtowice / Dudziński Bartosz – Górnik Sosnowiec (3-0)
17. 75kg kadet Krzystała Karol – BKS Jastrzębie / Plawniak Krystian – 06 AZS-AWF Katowice (2-1)
18. 71 kg junior Kuciński Dominik – Boxing Rybnik / Augustyniak Paweł – AB Roberta Gortata (3-0)
19. 63 kg junior Mikisiuk Kiryl – Adrenalina Wrocław / Pińkowski Kacper – 06 AZS –AWF Katowice (3-0)
20. 60 kg kadet KravchenkoYewchen – BKS Jastrzębie / Olszowski Alan – Piosek Team Mysłowice (zw. RSC 2r. Kravchenko)
21. 67kg junior Horvat Francisek – Box Havirov / Stepniak Jakub- Carbo Gliwice (0-3)
22. 92 kg junior Bubel Jakub – Garda Gierałtowice / Klimczak Tomasz – Carbo Gliwice (3-0)
Do zobaczenia w kolejnym turnieju.

https://www.facebook.com/slaskizwiazekbokserski