Szanowni Państwo.

Nadszedł czas rozliczeń podatkowych. Jako osoba od lat zaangażowana w działalność na rzecz rozwoju sportu, w imieniu Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym i Wydziału Promocji i Marketingu Śląskiego Związku Bokserskiego, zwracam się z prośbą o przekazanie 1% podatku, który zostanie przekazany na szkolenie i sprzęt dla młodych sportowców.

Wiemy, że aby zostać wielkim sportowcem potrzebne są nie tylko wrodzone predyspozycje, ciężka praca ale i środki, które pomogą zrealizować podjęte marzenia. Wierzę, że nie jest Wam obojętny los młodych sportowców, dlatego jestem przekonany, że Wasza przychylność, przyczyni się do rozwoju młodych talentów.

Z góry dziękuję Państwu za bezinteresowną życzliwość w imieniu własnym, oraz Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym i Wydziału Promocji i Marketingu Śląskiego Związku Bokserskiego.

Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym:

Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy: Śląski Związek Bokserski 8032