Komunikat nr 3/02/17r. Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Bokserskiego w Katowicach dn. 15.02.2017r.

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Bokserskiego przypomina kierownikom i trenerom każdej sekcji o obowiązku opłacenia licencji klubowych, trenerskich i zawodników przed Mistrzostwami Śląska , które odbędą się w dn. 09-12.03.2017r. w Knurowie. Mistrzostwa Śląska Juniorów automatycznie są eliminacjami do Mistrzostw Polski. Bez ważnej licencji zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do Mistrzostw.

Zapytania kierować do ITO  – Piotr Byrdy  tel. 504 129 248,  lub   Anatoli Jakimczuk  600 686 367

V-ce Prezes ds. Szkolenia  –   A. Jakimczuk