Mistrzostwa Śląska Mężczyzn i Kobiet zostaną rozegrane w dniach  08-10.03.2024 r. w Hali Sportowej w Szkole Podstawowej nr 37 Bielsko-Biała ul. Doliny Miętusiej 5.

Zgłoszenia zawodników należy dokonywać drogą elektroniczną na adres: zgloszenia@slaskizwiazekbokserski.pl do dnia 04.03.2024r. na druku „Zgłoszenia do zawodów centralnych „ dostępnym na stronie PZB w zakładce dokumenty. Po tym terminie zawodnicy nie zostaną dopuszczeni do zawodów. Losowanie par odbędzie się dnia 06.03.2024r. w siedzibie Śląskiego Związku Bokserskiego w Katowicach oraz online dla wszystkich zainteresowanych. Zestawienie rozlosowanych par będzie udostępnione 07.03.2023r na stronach internetowych Śląskiego Związku Bokserskiego oraz profilu na Facebook.

W zawodach mogą brać udział zawodniczki i zawodnicy w kategoriach: młodzik/młodziczka, kadet/kadetka, junior/juniorka, młodzieżowiec/młodzieżowa, senior/seniorka, zarejestrowane w elektronicznym systemie licencji PZB oraz posiadające aktualną licencję PZB jak również książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach. Wymagana jest ponadto opłacona licencja klubowa rzecz PZB oraz klubowa na rzecz OZB.

Uczestnicy powinny być ubezpieczeni od NNW i OC. Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu ubezpieczenia zawodniczek, kradzieży, uszkodzenia czy zagubienia sprzętu przez zawodniczki. Jury zawodów zastrzega sobie prawo interpretacji Regulaminów zawodów w przypadkach spornych. Za ewentualne szkody dokonane przez uczestników zawodów, odpowiedzialny finansowo jest trener lub kierownik (płatność na miejscu).

Zawody odbędą się zgodnie z Regulaminem Mistrzostw Śląska na rok 2024 (dostępnym na stronie internetowej ŚZB) oraz Regulaminem Sportowym i Opieki Zdrowotnej PZB. Szczegóły na stronie internetowej.

 

Wydział Sportowy ŚZB.

W załączeniu Regulamin Mistrzostw Śląska na 2024r.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz plik [200.38 KB]

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz plik [163.18 KB]