Katowice dn. 01.10.2021

Zarząd Śląskiego Związku Bokserskiego w Katowicach, organizuje kursokonferencje dla trenerów i sędziów naszego Okręgu.
Spotkanie odbędzie się w dniach 08-09 Października br. w miejscowości Międzybrodzie Żywieckie w ośrodku wypoczynkowym „Relaks”ul. Beskidzka 42.
Do ośrodka należy dotrzeć do godz.17 : 30, w dniu 08.10.2021r.
W czasie kursokonferencji odbędzie się cykl spotkań z osobami odpowiedzialnymi za sprawy szkoleniowe, oraz zapoznanie ze zmianami regulaminowymi sędziowskimi i sportowymi.
W spotkaniu obowiązkowo wezmą udział wszyscy czynni sędziowie, trenerzy (1 z każdego klubu zrzeszonego w OZB Okręgu Śląskiego). Imię i nazwisko trenera oddelegowanego przez klub należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 6.10.2021 na maila zgloszenia@slaskizwiazekbokserski.pl
Organizatorzy gwarantują pełne wyżywienie od kolacji w dniu 08.10.2021r.

Tomasz Kowalik
Prezes Zarządu Śląskiego Związku Bokserskiego