Przedstawiamy Mistrzów Śląska Młodzików, Młodziczek, Seniorek i Seniorów, którzy brali udział w Turnieju o Mistrzostwo Śląska 23-24.04.2022 w katowickim AWF.

utworzone przez | kw. 26, 2022 | Aktualności, Komunikaty | 0 komentarzy


Młodzicy
Waga 40 kg mistrz- Makarski Mateusz/ RMKS Rybnik
wicemistrz- Prządkiewicz Aleksander/ Rybnik Boxing
Waga 44 kg mistrz- Karcz Filip / KS Górnik Sosnowiec
wicemistrz- Pawlak Aleksander/ Bytomska Akademia Boksu
Waga 46 kg mistrz- Wawszczyk Jakub/ Akademia Boksu Roberta Gortata
wicemistrz- Rzepus Szymon/ MKS Boks Imielin
waga 48 kg mistrz – Jóźwiak Filip/Bytomska Akademia Boksu
wicemistrz- Bauman Michał/GUKS Carbo Gliwice
Waga 52 kg mistrz- Marcinów Jakub/ GUKS Carbo Gliwice
wicemistrz- Famulski Tomasz/ GUKS Carbo Gliwice
Waga 54 kg mistrz- Urban Marcel/ KS 06 Kleofas AZS AWF Katowice
wicemistrz- Dorian Gąsior/ KS Pietrzyk Boxing Team
Waga 57 kg mistrz- Musioł Jacek/ KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski
wicemistrz- Changat Stanisław/ KS Garda Gierałtowice
Waga 60 kg mistrz- Drabik Szymon/ Bytomska Akademia Boksu
wicemistrz- Gładysz Kacper/ KS Garda Gierałtowice
Waga 63 kg mistrz- Szubielski Mateusz/ Akademia Boksu Roberta Gortata
wicemistrz- Ostrowski Szymon/ Bytomska Akademia Boksu
Waga 70kg mistrz- Czechowski Robert/MKB San Paulo Masłońskie
wicemistrz- Sieprawski Łukasz/ KS Garda Gierałtowice
Waga 75 kg mistrz- Dawicki Tymoteusz/ GUKS Carbo Gliwice
wicemistrz- Kwiatkowski Borys/ MOSM Tychy

Waga 51 kg młodziczka mistrz- Kowalska Nadia/ MKS Boks Imielin
wicemistrz- Łapka Lea/ DKB Dąbrowa Górnicza
Waga 54 kg młodziczka mistrz- Nowak Maja/ Bytomska Akademia Boksu
wicemistrz- Jarzyna Paulina/ GUKS Carbo Gliwice
Waga 50 kg kadetka mistrz- Pulchny Kornelia/ JKB Jawor Team Jaworzno
wicemistrz- Wiatr Laura/ MOSM Tychy
Waga 54 kg kadetka mistrz- Simka Maria/ MOSM Tychy
wicemistrz- Pydzik Nina/06 Kleofas AZS AWF Katowice
Waga 60 kg kadetka mistrz- Jarząbek Martyna/ Akademia Boksu Roberta Gortata
wicemistrz- Jurczyk Julianna/ KB Puncher Cieszyn
Waga 63 kg kadetka mistrz- Kaleta Nina/ KB Puncher Cieszyn
wicemistrz- Kowalska Aleksandra/ Fight Boxing Dąbrowa Górnicza
Waga 66 kg juniorka mistrz- Wróbel Paulina/ MOSM Tychy
wicemistrz- Mandziej Milena/ KS Garda GierałtowiceWaga
50 kg seniorka mistrz- Rdest Beata/ GUKS Carbo Gliwice
wicemistrz- Krzon Agnieszka/ SZKB Boks Zabrze
Waga 57 kg seniorka mistrz- Tracz Karolina/ KS 06 Kleofas AZS AWF Katowice
wicemistrz- Nicola Kowalska/MKS Boks Imielin
Waga 60 kg seniorka mistrz- Rozkoszek Izabela/ KS Garda Gierałtowice
wicemistrz- Serafin Monika/ KS 06 Kleofas AZS AWF Katowice
Waga 66 kg seniorka mistrz- Knapik Anna/ GUKS Carbo Gliwice
wicemistrz- Żmuda Malwina/ KS 06 KLeofas AZS AWF Katowice

Waga 75 kg seniorzy mistrz- Colkos Filip/ KS 06 Kleofas AZS AWF Katowice
wicemistrz- Czopek Wiktor/ MKS Boks Imielin